W niedzielne popołudnie odbyło się spotkanie opłatkowe dla grup modlitewnych, rady parafialnej i strażaków. Modlitwy poprowadził Ksiądz Proboszcz Jan Klak. Zgromadzeni śpiewali kolędy i pastorałki, złożyli sobie życzenia, połamali się opłatkiem.
Dokumentacja prac konserwatorskich
KAPLICA POD WEZWANIEM MATKI BOŻEJ ŚNIEŻNEJ W PYSZNICY (Olszowiec)
Opracowała mgr Katarzyna Kobylarz-Tomaszewska Galeria Sztuki oraz Agencja Reklamowa i Artystyczna Kierownik prac konserwatorskich:...