W dniu 16 października 2022 r. w 44 rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na papieża, już po raz 22 obchodzony był w całej Polsce Dzień Papieski. Uczniowie naszej szkoły, która nosi zaszczytne imię Jana Pawła II – Papieża Polaka, również włączyli się w obchody tego dnia. Uczniowie klasy VI a wraz z wychowawczynią Panią Beatą Breśką oraz chór szkolny prowadzony przez Panią Alinę Stępień przygotowali program literacko-muzyczny poświęcony Patronowi szkoły, który został przedstawiony w kościele parafialnym w Pysznicy licznie zgromadzonym parafianom.
Nowości
Aktualności
Dokumentacja prac konserwatorskich
Dokumentacja prac konserwatorskich
KAPLICA POD WEZWANIEM MATKI BOŻEJ ŚNIEŻNEJ W PYSZNICY (Olszowiec)
Opracowała mgr Katarzyna Kobylarz-Tomaszewska Galeria Sztuki oraz Agencja Reklamowa i Artystyczna Kierownik prac konserwatorskich:...

