Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
poniedziałek, 15 kwiecień 2013 20:08 Czytany 8967 razy

Schola - wykonanie utworów "Szachownica" oraz "Wieża modlitwy" - zobacz film

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Schola parafii Pysznica wzięła udział w XVIII Przeglądzie Piosenki Religijnej pod hasłem "Kto kocha ten śpiewa”, który odbył się 19 listopada 2011 roku  w Gorzycach. Zespól w składzie: Olga i Ewa Maślach, Alina Stępień, Wiktoria Stępień i Dominika Swara zaprezentował dwie piosenki religijne: „Szachownica” i „Wieża modlitwy”. Występ naszych dziewcząt został nagrodzony aplauzem licznie zgromadzonej młodzieży i spotkał się z uznaniem duszpasterzy i opiekunów muzycznych występujących zespołów. Przegląd poprzedziła adoracja Najświętszego Sakramentu, a w trakcie prezentacji wokalnych 56 zespołów z Diecezji Sandomierskiej młodzież naszej parafii mogła usłyszeć wiele interesujących wykonań pieśni i piosenek religijnych. Udział w przeglądzie zakończyło spotkanie integracyjne i wspólny poczęstunek.

Media

Dodatkowe informacje