niedziela, 30 listopad 2014 19:45

Przyrzeczenie KSM-u

Członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w liczbie 4 osób w dniach od 21 do 23 listopada wzięli udział w rekolekcjach przygotowujących do złożenia przyrzeczenia. Rekolekcje odbywały się w Ośrodku Rekolekcyjnym "Augustianum" w Radomyślu nad Sanem.

W uroczystość Chrystusa Króla w bazylice katedralnej w Sandomierzu wzięli udział w Eucharystii, której przewodniczył bp Krzysztof Nitkiewicz, podczas której złożyli przyrzeczenie. Po Mszy świętej wręczono odznaki i legitymacje nowym członkom KSM-u.

sobota, 01 listopad 2014 18:26

Porządki na cmentarzu parafialnym

Młodzież należąca do KSM przy naszej parafii, 31 października porządkowała wraz z księdzem wikariuszem groby na cmentarzu parafialnym, które nie były przygotowane do Uroczystości Wszystkich Świętych.

poniedziałek, 27 październik 2014 19:48
Dział: Harcerstwo

Harcerski Ogień

W sobotę nasz drużyna na zbiórce uczyła się rozpalać ognisko od jednej zapałki. Zanim ogień zapłonął harcerze poznali siedem sposobów ułożenia stosu ogniska oraz materiały, które ułatwiają rozpalenie ognia.

poniedziałek, 15 wrzesień 2014 19:20
Dział: Harcerstwo

Harcerze w Pysznicy

Dnia 11 września, przy naszej parafii została reaktywowana drużyna harcerska imienia Janusza Korczaka.

poniedziałek, 15 kwiecień 2013 20:08
Dział: Schola

Schola - wykonanie utworów "Szachownica" oraz "Wieża modlitwy" - zobacz film

Schola parafii Pysznica wzięła udział w XVIII Przeglądzie Piosenki Religijnej pod hasłem "Kto kocha ten śpiewa”, który odbył się 19 listopada 2011 roku  w Gorzycach.…