Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
sobota, 10 luty 2018 21:11 Czytany 1411 razy

Polscy księża mistrzami Europy

Napisane przez  Teresa Mierzwa
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Tegoroczne XII Mistrzostwa Europy Księży w halowej piłce nożnej rozegrano na północy Italii, we włoskiej Brescii. W reprezentacji Polski księży grają głównie księża ze wschodnich diecezji Polski, a wśród nich jeden z diecezji sandomierskiej - ks. Damian Stala. Patrząc na wyniki meczów: Polska - Białoruś 6:0; Polska - Czechy 9:0; Polska – Austria 2:0; Polska - Chorwacja 3:1 trzeba podkreślić, że polscy bramkarze spisali się na medal - tylko jedna piłka w siatce. W finałowym meczu nasi kapłani pokonali Portugalię 1:0. Gratulujemy ks. Damianowi - naszemu wikariuszowi i życzymy kolejnych sukcesów.

Dodatkowe informacje