Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
sobota, 14 październik 2017 14:36 Czytany 1666 razy

Nabożeństwo fatimskie,13 października 2017

Napisane przez  Parafia Pysznica
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W setną rocznicę ostatniego objawienia fatimskiego, wierni naszej parafii zgromadzili się na nabożeństwie ku czci Matki Bożej. Zgodnie z tegorocznym zwyczajem w modlitwie poprowadził nas ks. Stanisław Gurba. 
W homilii, kaznodzieja podkreślił między innymi wartość ogólnopolskiej inicjatywy "Różaniec do granic", trafnie ukazując niesłuszność krytycznych opinii na temat tego modlitewnego spotkania. Tradycyjnie modlitwie różańcowej towarzyszyła procesja światła, w organizacji której pomogli strażacy i harcerze. Teraz pozostaje tylko życzyć sobie, aby tegoroczne spotkania z tajemnicami fatimskimi jeszcze długo motywowały nas do przemiany własnego życia na lepsze. 


Dodatkowe informacje