Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
piątek, 18 sierpień 2017 00:23 Czytany 1744 razy

Nabożeństwo Fatimskie, 13 sierpnia 2017

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę, 13 sierpnia 2017 r. odbyło się kolejne Nabożeństwo Fatimskie, któremu przewodniczył ks. Stanisław Gurba. W nabożeństwie licznie uczestniczyli wierni oraz młodzież i harcerze, którzy mimo wakacji tradycyjnie zadbali o zorganizowanie procesji. W nabożeństwie po raz pierwszy uczestniczył nowy wikariusz, ks. Damian Stala, który w lipcu rozpoczął posługę w naszej parafii. Figurę Matki Bożej przygotowała na tę uroczystość Siostra Jolanta, która również rozpoczyna pracę. Jest to już jej kolejny pobyt w naszej Parafii. Procesji różańcowej nie przeszkodził pochmurny dzień wakacyjny.

Dodatkowe informacje