Błąd
  • Błąd podczas ładowania danych z kanału informacyjnego
czwartek, 13 lipiec 2017 00:00 Czytany 1976 razy

Modlitwa i pokuta naszą odpowiedzią na orędzie fatimskie (13.07.2017)

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

„Jeżeli czcimy Matkę Bożą Fatimską, jeżeli uczestniczymy w nabożeństwach fatimskich, to Jej orędzie jest nadal aktualne i ciągle domaga się odpowiedzi z naszej strony – mówił kaznodzieja na lipcowym nabożeństwie fatimskim w Pysznicy. Tą odpowiedzią jest modlitwa i pokuta”.

Lipcowe nabożeństwo fatimskie zgromadziło wielu parafian na wspólnej modlitwie ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Tradycyjnie po Mszy Świętej odbyła się procesja z figurką Maryi, w czasie której odmawiano różaniec. Na zakończenie został odśpiewany Apel Jasnogórski, ks. Proboszcz podziękował za wspólną modlitwę i zaprosił do udziału w nabożeństwie za miesiąc, 13 sierpnia.

Dodatkowe informacje